Dedikodulu Meyhane’de Firuze & Tibet Tüzün ile Doyasıya Eğlence

Anadolu Yakası Fasıl Mekanı olarak en bilinen mekanlarından biri olan Dedikodulu Meyhane, uzun yıllardır müzik severlerin uğrak noktasıdır. Her Cuma ve Cumartesi Firuze & Tibet Tüzün’ün sahne aldığı Dedikodulu Meyhane’de, muhteşem bir eğlence için ziyaretçilerini ağırlıyor. Doyasıya eğlenmek ve kaliteli Anadolu Yakası Fasıl Mekanı isteyenlerin mekânı olan Dedikodulu ’da muhteşem aşk şarkıları ile unutulmaz bir gün yaşamak isteyenlerin isteklerini karşılıyor.

Özel günlerde yapılan programlarla da adından söz ettiren Dedikodulu Meyhane, Yılbaşı ve Sevgililer Günü gibi özel zamanlarda misafirlerini müzikle baş başa bırakıyor. Canlı müzik performansları ile eğlenmek isteyen herkesin deneyimlemesi gereken bir mekân olan Dedikodulu, sevdiklerinizle güzel bir gün geçirmek için en ideal seçim.

Şahane bir gün geçirmenin doğru adresi olan Dedikodulu Meyhane, sevdiklerinizle doyasıya eğlenmeniz için doğru tercih.


Dedikodulu Meyhane – Fasıl Mekânı

        Anadolu Yakası fasıl meyhane mekanları içerisinde elit müşteri kitlesi ve oldukça ferah dolu bir ortama sahip olan Dedikodulu Meyhane Bostancı, 2003 yılından bu yana profesyonel bir şekilde siz değerli müşterilerine hizmetler sunmaktadır. Dinamik ve deneyimli personel kadrosu ile sizlere maksimum derecede hizmetler sunan bu özel Bostancı Fasıl Meyhane mekânı, doğa ile iç içe huzur dolu bir şekilde dostlarınızla unutmayacağınız akşamlar geçirebilmeniz amacı ile her türlü detayı düşünülmüş hizmetler sunmaktadır.

Güler yüzlü personel kadrosu sayesinde hizmet kalitesinden de hiçbir zaman taviz vermeyen bu özel meyhanenin sunmuş olduğu hizmet kalitesinden fazlası ile memnun olup ayrılacaksınız. Fasıl Meyhane cep yakmadan eğlenmenin tek adresi olan özel meyhaneyi bir kez dahi olsa ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Meze ve yemekleri ile de öne çıkan bu özel Dedikodulu Meyhane dünya mutfağına hâkim ustaları sayesinde daha önce tatmadığınız lezzetleri sizlere sunmaktadır. Rakı mekanları içerisinde mezesine ve ana yemeğine bu denli özen gösteren bir meyhane bulmanız neredeyse imkansızdır.

Elit bir ortama sahip olan Etiler Fasıl Meyhane Mekânı olan Dedikodulu Meyhane de her türlü organizasyona ev sahipliği yapabilirsiniz. Kına gecesinden doğum günü partisine, iş toplantılarından nişan organizasyonlarına varıncaya kadar birçok etkinliği kusursuz bir şekilde Dedikodulu Meyhane de düzenleyebilirsiniz. Oldukça geniş olan mekân ile 4 mevsim Bostancının enfes manzarasına şahitlik edebilirsiniz. Dostlarınızla yaptığınız sohbetlerin dahi kalitesini artıran bu enfes mekânın keyfine varabilmeniz için bir kez dahi olsa bu özel Fasıl Meyhane mekanına uğramanızı tavsiye ediyoruz

Hakkımızda detaylı bilgi almak için Dedikodulu Meyhane yazımızı inceleyebilirsiniz.

Meyhanemizin detaylı görsellerini Galeri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Dedikodulu meyhane’ye https://www.meyhaneler.gen.tr/ üzerinden de rezervasyon yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir