Dedikodulu Meyhane Gazino ve Müzikhol kültürünü yeniden canlandıran Dedikodulu Meyhane, uzun süredir İstanbul Anadolu Yakası eğlence dünyasının parlayan yıldızı.

Bostancı’da kolay ulaşılabilir konumuyla, kalitesiyle, işinde uzman çalışanları ve alanında eğitim almış ekibiyle siz misafirlerimiz canlı müzik eşliğinde eğlenirken, damaklarınızda şölen etkisi bırakacak lezzetlerimizin de tadına doyamayacaksınız.

Bostancı’ya gelip Dedikodulu Meyhane’yi ziyaret etmeden giderseniz çok şey kaybedersiniz. Ruhunuzu dinlendireceğiniz ve sizi adeta bambaşka diyarlara götürecek olan fasıl hizmetlerimizi aylar hatta yıllar geçse dahi unutamayacaksınız. İstanbul’da ikamet ediyorsanız da adeta mekânımızın sadık bir müşterisi olacaksınız. Meyhanemizdeki hizmetlerimizde Bostancı canlı müzik ve Bostancı fasıl sektörünün en çok sevilen ve aranılan sanatçıları ile sizlere hizmet veriyoruz.

Dedikodulu Meyhane

Eğlencenin bu en keyifli mekanında hafta sonu muhteşem sahnesi ile Firuze & Tibet Tüzün sizlerle İçkilerinizi yudumlarken müziğin tadına varacaksınız.

Firuze & Tibet Tüzün ile Cuma ve Cumartesi gecelerinizi Canlı Müzik ve Bostancı Fasıl hizmetlerini yaşayarak geçirmenizi sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu hizmetlerimiz ile doyumsuz bir şekilde eğlenebileceksiniz. Dostlarınız ile daha önce yaşamadığınız dakikaları bizler vasıtasıyla yaşayabileceksiniz.

Hizmetlerimizden bazıları ise;

Sanatçı Organizasyonları, Dans ve Fasıl Grupları, DJ Parti Organizasyonları, Düğün, Kına Gecesi, Sünnet Düğünü, Nişan, Kokteyl, Lansman, Davet, Açılış, Kongre, Seminer, Fuar, Bayi Toplantıları, Mezuniyet Baloları, Gala Geceleri, Bekarlığa Veda Partileri, Bayram ve Ramazan Etkinlikleri, Ürün Tanıtım Organizasyonları, Şirket Kuruluş ve Yıldönümleri, Bireysel yada Kurumsal Organizasyonlar

Dedikodulu Meyhane Bostancı eğlence mekanları arasında en eskilerindendir. 1997 yılında kurulan meyhanemiz İstanbulun en popüler Eğlence Mekanları arasında gösterilmektedir.Türk toplumunda eğlencenin farklı bir yeri olduğunu bildiğimiz için misafirlerine en iyi hizmeti sunmak için büyük çaba göstermektedir. İstanbul Eğlence mekanlarında gerçekleşen düğün, nışan, doğum günü ve diğer özel günleri Dedikodulu Meyhane Bostancı farkı ile yaşamanızı öneririz. Son zamanlarda Canlı müzik mekanlarına gösterilen talebin artığını analiz eden Dedikodulu Meyhane haftanın hergünü Canlı müzik ve fasıl ekibi ile misafirlerine hizmet vermeye devam etmekte.

Anadolu Yakası Fasıl Mekanı yazımız ile ilgili detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Meyhanemiz hakkında detaylı bilgi için Galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.