header img

Hakkımızda

Bostancı Fasıl Mekanları Ticari kaygıları bir kenara bırakan tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürüten Dedikodulu Meyhane, rakı balık mekanları içerisinde gerek hizmet kalitesi ile gerekse uygun fiyat avantajları ile öne çıkmayı başarmaktadır. 

Bostancı Fasıl Mekanları her zevke ve her damak tadına bir menü hazırlamaktadır. Mekan, tarihinin korunmuş olmasıyla gerçekten alkışı hak ediyor. Gelelim burada sizi bekleyen lezzetlere… Peynir seviyorsanız Girit ezmesini mutlaka deneyin. Bostancı Fasıl Mekanları bulunan birçok fasıl mekanı bu saydığımız kriterler açısından deneyimleyebileceğiniz mekanlardan.

Dedikodulu Meyhane
Dedikodulu Meyhane uzun yıllardır Anadolu yakasının popüler eğlence adresi olamaya devam ediyor.

Eğer Bostancı Fasıl Mekanları mekanları arıyorsanız, Dedikodulu Meyhaneyi fasıl mekanlarını  ajandanıza not edin. Uygun Fix Menüleri ile öne çıkan      Bostancı Fasıl Mekanları da cep yakmadan dostlarınızla gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Merkezi konumu ile her daim ulaşılabilir bir konumda yer alan  Bostancı Fasıl Mekanları nda haftanın her günü eğlenebilme imkanını sizlere sunmaktadır. 200 kişilik ferah ve nezih olan ortamı ile her türlü organizasyonlarınıza ev sahipliği yapılmaktadır Bostancı Fasıl Mekanları. Eğitimli ve güler yüzlü personel kadrosu sayesinde her türlü etkinliğinize ev sahipliği yapan bu özel meyhane de bekarlığa veda partilerinden iş toplantılarına, nişan yemeklerinden evlilik organizasyonlarına varıncaya kadar aklınıza gelen birçok organizasyonu kusursuz bir şekilde Bostancı Fasıl Mekanları nda yapabilirsiniz…

Canlı DJ performansları oryantal şov ve canlı müzik eşliğinde  Bostancı Fasıl Mekanları ile akşamlarını güzelleştirmek ve dostlarınızla unutulmaz akşamlarda vakit geçirmek istiyorsanız adresiniz mutlaka bir Bostancı Fasıl Mekanları olmalıdır. Leziz yemek ve mezelerin bir numaralı adresi olan Bostancı Fasıl Mekanları dostlarınızı kaliteli bir şekilde güler yüzlü personel kadromuz sayesinde ağırlayabilirsiniz. İki kişilik menülerde alkollü veya alkolsüz menü sunulan hizmet kalitesi göz önüne alındığında fiyatın oldukça makul seviyelerde olduğu rahatlıkla söylenebilir. Elit bir ortama sahip olan Bostancı Fasıl Mekanları da her türlü organizasyona ev sahipliği yapabilirsiniz. Kına gecesinden doğum günü partisine, iş toplantılarından nişan organizasyonlarına varıncaya kadar birçok etkinliği kusursuz bir şekilde Bostancı Fasıl Mekanları da düzenleyebilirsiniz.

Hafta sonları yoğunluktan dolayı mutlaka rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Meyhane keyfinize eşlik eden canlı fasıl müziği ile farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.  Yemek saat 20.00’de başlıyor. 21.00’de başlayan canlı program’da ise Ünlü sanatçılar, Dj Performans, oryantal şov ile size gecenin keyfini çıkarmak kalıyor. Dostlarınızla Unutulmaz Akşamlar İçin Bostancı Fasıl Mekanları.